حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

داستان ما:

سلام خدمت همه عزیزانی که دنبال کننده و همراه همیشگی ما هستند

قبل از اینکه در این فروشگاه چرخ بزنید و انتخابی برای خودتون و خودروی عزیزتون داشته باشید داستان به وجود امدن این ایده و محصل را بد نیست بدانید

اسم من سهیل پسته هست مدیر و موسسه فروشگاه سولارگلس (Sular Glass)

سال 1395 از شرکت ایران خودرو خودرو 206 تحویل گرفتم که اولین کاری که به ذهن همه ماها میرسه این است که بریم شیشه هامون را دودی کنیم اونم با برچسب های دودی!!!!

ولی خب انواع و اقسام این برچسب هارو امتحان کردم اصلا دلچسب نبود اونم ایرادش این بود بعد از مدتی رنگش میرفت یا لب پر میشد و خط و خش به خودش میگرفت . با خودم گفتم اصلا فایده نداره برچسب دودی را کندم و بیخیالش شدم.

توی اینترنت دنبال راه بهتری بودم ولی پیدا نکردم فقط توی یک سایت خارجی دیدم فروش شیشه دودی و رنگی به صورت فابریک کارخونه دارد.

از اینجا ایده ای به ذهنم رسید بروم سراغ کارخانه های شیشه سازی و اونم در نزدیک خودمون شهر اصفهان شهرک صنعتی مورچه خورت

یکی از اون کارخونه ها پیشنهاد مرا قبول کرد تا باهاشون کار کنم برای نمونه یک ست سفارش دادم که قیمت گرونی برام تمام شد ولی واقعا ارزششو داشتم چون فقط یک بار هزینه کردم برای همیشه!!!

خیلی خوشم اومد کیفیت عالی بود . به فکر افتادم افراد زیادی هستند به دنبال چنین محصولی میگردند. از سال 1396 در اینستاگرام فعالیت کردم و با تبلیغات مشتریان خودم را پیدا کردم . همون افرادی بودند که دنبال محصول خاص و با ارزش بودند.

الان همه برند سولارگلاس را میشناسند و هر مدل خودرویی که بخواهید برایش قابل سفارش هست و موجود میشود. سیستم خرید ما به صورت حضوری البته با نوبت دهی و سیستم ارسال به وسیله باربری و تیپاکس به سراسر ایران با بیمه سلامت و گارانتی محصول می باشد که مهمترین بخش کار ما همین هست.

از آنجایی که محصول ما طرفدار زیادی داشت مارا به فکر افتتاح سایت جامع و تخصصی فروش اینترنتی شیشه اتوموبیل و لوازم جانبی آن انداخت

برای سهولت و جلب رضایت تمامی هوطنان و مشتریان گرامیمان بتوانیم خدمات بهتر و سهولت بیشتر به عرضه محصولاتمان داشته باشیم.

خیلی مچکریم از انتخاب این فروشگاه همواره همراهتان هستیم برای ارائه بهترین خدمت بهترین محصول چون این حق شماست.